Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h.: A- Kavli.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 80 000

Tilslag NOK 75 000