Akter i interiør
Olje på plate
102x94
Signert nede t.h.: Weidemann.
Signert på baksiden av rammen: "Weidemann". Maleriet er fra 1942 eller 1943.
Vurdering
NOK 180 000–200 000
Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 220 000