Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Liten Sørlandsby

Olje på lerret
42x66
Signert nede t.h.: A. Kavli.

Malt 1930. Fra Grimstad sett fra Kavlis eiendom.

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1948, kat. nr. 92 med tittel: "Småby". Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat. nr. 69 med tittel: "Liten Sørlandsby".

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 24 000