Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Fra min have 1929

Olje på lerret
41x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby L.hmr. 1929

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Alf Lundeby: Fra min have. Lhmr."

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000