Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Bryggeparti med mennesker og seilbåter

Olje på plate
32x41
Signert nede t.h.: A- Kavli.

Antagelig fra Fisckebäckskil. Antagelig fra 1930-årene.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 230 000