Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Bryggekafe 1930

Olje på lerret
64x67
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. -30

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 170 000