Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Bryggekafe 1930

Olje på lerret
64x67
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. -30

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 170 000