Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Kavli, Arne (1878-1970)
To kvinner sittende i hagen

Olje på lerret
45x52
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000