Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Småbruk 1879

Olje på lerret
56x90
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: Xania 1879.

Signert og utydelig påtegnet, antagelig av kunstneren, med stedsbestemmelse (?) på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 30. mai 2012 kl 20:00

Vurdering