Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon i rødt og grønt

Olje på lerret
48x48
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000