Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon i rødt og grønt

Olje på lerret
48x48
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64".

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000