Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Johannessen, Jens (1934-)
Fornebu 1961

Olje og collage på lerret
39x39
Signert og datert nede på midten: Jens 61

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000