Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Olje på lerret
100x100
Signert noe utydelig oppe t.h.: G S
Malt i 1959.
Bergen Kunstforening (Permanenten, Bergen), Festspillutstillingen 1967, kat.nr. 25 og Kunstnernes hus, Oslo 1967, kat.nr. 25.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 32 000