Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Tyren 1966

Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 66

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000