Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fra en uthavn 1878

Olje på lerret
88x66
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1878

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering