Zorn, Anders(1860-1920)
Vått 1911
Radering trykket på tynt beige papir
30x24
Signert og datert i platen nede t.h.: 19 Zorn 11 Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 240.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 7 500