Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Vått 1911

Radering trykket på tynt beige papir
30x24
Signert og datert i platen nede t.h.: 19 Zorn 11 Signert med blyant nede t.h.: Zorn

ZG 240.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering