Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Berserk 1914

Radering trykket på tykt gulhvitt papir
43x33
Signert og datert i platen nede t.v.: 1914 Zorn Signert med blyant nede t.h.: Zorn

ZG 261.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000