Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Alene
Litografi, lysmål
26x16
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.
Nummerert nede t.v.: 50/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Alene", Finnmark.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000