Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Alene

Litografi, lysmål
26x16
Signert nede t.h.: Espolin Johnson.

Nummerert nede t.v.: 50/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Alene", Finnmark.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering