Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Møller, Niels Bjørnsen (1827-1887)
Landskap med gårdsbruk og folkeliv

Olje på lerret
31x52
Signert nede t.v.: Nils Björnson Möller.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering