Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Aften - solnedgang

Olje på plate
40x47
Signert nede t.h.: SH

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering