Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Aften - solnedgang
Olje på plate
40x47
Signert nede t.h.: SH
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
40x47
Signert nede t.h.: SH
Vurdering