Müller, Morten(1828-1911)
Kvinne i skogslandskap ved vann
Olje på lerret, oppklebet på plate
29x47
Signert nede t.v.: Morten -Müller.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
29x47
Vurdering