Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Müller, Morten (1828-1911)
Kvinne i skogslandskap ved vann

Olje på lerret, oppklebet på plate
29x47
Signert nede t.v.: Morten -Müller.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering