Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Innløpet til Hardanger 1926

Olje på lerret
88x162
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen Datert nede t.h.: 1926.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Indlöbet til Hardanger af Amaldus Nielsen". Signert og datert på baksiden av lerretet: "Amaldus Nielsen. 1926". Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: 174.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00