Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Storgård med foss i forgrunnen 1875

Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.v.: Herman W. Anker 75.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000