Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Aften ved Stavenes 1876

Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen. 1876.

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Aften ved Stavenæs (Söndfjord studie 1866) af Amaldus Nielsen (Christiania 1876 förste gang billede)".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering