Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
I parken 1914

Olje på lerret
88x115
Signert og datert nede t.h.: T Holmboe. 1914

Angivelig Slottsparken i Kristiania.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000