Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra en uthavn 1905
Olje på lerret
62x78
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
62x78
Vurdering