Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra en uthavn 1905

Olje på lerret
62x78
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000