Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Rognebærtre

Olje på lerret
70x90
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Rognetræ".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 22 000