Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter og sjøfugl

Olje på lerret
60x85
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering