Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter og sjøfugl
Olje på lerret
60x85
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
60x85
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering