Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med seilbåter og sjøfugl

Olje på lerret
60x85
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 8 000