Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Bylandskap

Olje på plate
17x19
Signert nede t.v.: Aulie

UTSTILT:

Kunstforeningen København 1964, kat.nr. 61.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering