Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Abrahamsson, Ola (1883-1980)
Røde tak, fra Hammersborg 1913

Olje på lerret
50x59
Signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson -13

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Ola Abrahamsson Röde take.". Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Hammersborg".

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering