Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Hesten Nilse-Bruno

Olje på papir, oppklebet på plate
23x33
Signert nede t.v.: A. Askevold.

Påtegnet nede t.h.: Nilse-Bruno

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000