Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ender, Axel (1853-1920)
Kvinne og barn i landskap

Olje på lerret
45x60
Signert nede t.v.: Axel Ender -

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering