Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Studie av liten pike

Olje på lerret, oppklebet på plate
23x19
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering