Dahl, Hans(1849-1937)
Studie av liten pike
Olje på lerret, oppklebet på plate
23x19
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500
23x19
Signert nede t.v.: Hans Dahl
Vurdering