Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Studie av liten pike

Olje på lerret, oppklebet på plate
23x19
Signert nede t.v.: Hans Dahl

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500