Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Landskap med gjetere 1844

Olje på lerret
60x75
Signert og datert nede t.h.: J Eckersberg 1844

Påtegnet på plakett på rammen: J.F. Eckersberg 1822-1870.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering