Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Landskap med gjetere 1844
Olje på lerret
60x75
Signert og datert nede t.h.: J Eckersberg 1844
Påtegnet på plakett på rammen: J.F. Eckersberg 1822-1870.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00