Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Alvøen 1889

Olje på lerret
46x64
Signert nede t.v.: Smith-Hald Stedsbestemt og datert nede t.h.: Alvöen Aug 89

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering