Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
Rusefiske

Olje på lerret
60x107
Signert nede t.h.: J. Ekenæs.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering