Askevold, Anders(1834-1900)
Gressende ku ved elvebredd 1883
Olje på lerret
35x44
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1883.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
35x44
Vurdering
NOK 10 000