Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Gressende ku ved elvebredd 1883

Olje på lerret
35x44
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1883.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 16 000