Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør 1915
Olje på lerret
80x93
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Olje på lerret
80x93
Vurdering
NOK 30 000–50 000