Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Interiør 1915

Olje på lerret
80x93
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000