Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Helgeland

Olje på lerret
32x50
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering