Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Ulving, Even(1863-1952)
Interiør fra en fiskerstue

Olje på lerret
55x75
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 24 000