Ulving, Even(1863-1952)
Interiør fra en fiskerstue
Olje på lerret
55x75
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
55x75
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
NOK 30 000–50 000