Jorde, Lars(1865-1939)
Aften etter nysne 1894
Pastell på papir
43x27,5
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 94
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på bakplatens innside: "Aften efter nysne Lars Jordet". Pastell tegnet på baksiden, låvebygning i vinterlandskap.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 4 000