Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Aften etter nysne 1894

Pastell på papir
43x27,5
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 94

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på bakplatens innside: "Aften efter nysne Lars Jordet". Pastell tegnet på baksiden, låvebygning i vinterlandskap.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 4 000