Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Aften etter nysne 1894

Pastell på papir
43x27,5
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 94

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på bakplatens innside: "Aften efter nysne Lars Jordet". Pastell tegnet på baksiden, låvebygning i vinterlandskap.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering