Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Fjellgård 1893

Akvarell på papir, lysmål
35x23
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 93

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering