Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Torgersen, Thorvald (1862-1943)
Gutter som fisker

Olje på lerret
66x87
Signert nede t.h.: Thv. Torgersen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000