Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Jahn, Hans (1834-1902)
Fra Jæren 1874

Olje på lerret
53x100
Signert og datert nede t.v.: H J. 1874

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000

Tilslag NOK 15 000