Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Arbeidere

Olje på lerret
86x62
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Tilslag NOK 26 000