Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Arbeidere

Olje på lerret
86x62
Signert nede t.h.: Arne Ekeland

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 26 000