Ekeland, Arne(1908-1994)
Arbeidere
Olje på lerret
86x62
Signert nede t.h.: Arne Ekeland
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
86x62
Vurdering
NOK 30 000–50 000