Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Ensom
Litografi
34,5x25,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Nummerert nede t.v.: 22/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Ensom" (Fra Finnmark). Også kalt "Alene".
Fra 1967.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00