Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Jorde, Lars (1865-1939)
Ryggvendt mannsakt 1887

Olje på lerret
78x42
Signert og datert nede t.h.: Lars Jordet 87

Auksjonert torsdag 7. juni 2012 kl 20:00

Vurdering