Kavli, Arne(1878-1970)
Fra en park
Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 120 000–150 000