Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra en park

Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 120 000–150 000