Lund, Henrik(1879-1935)
Fra Karl Johans gate
Olje på lerret
85x80
Signert nede t.v.: Henrik Lund
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
85x80
Vurdering