Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Lund, Henrik (1879-1935)
Fra Karl Johans gate

Olje på lerret
85x80
Signert nede t.v.: Henrik Lund

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 160 000