Kavli, Arne(1878-1970)
Robåter ved brygge, måneskinn 1914
Olje på lerret
63x65
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli -14.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
63x65
Vurdering