Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Kavli, Arne (1878-1970)
Robåter ved brygge, måneskinn 1914

Olje på lerret
63x65
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli -14.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 50 000