Rose, Knut(1936-2002)
Letter
Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1995. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Til T.hjem 1997 uten tittel" (uten tittel overstrøket) "(Letter)". Brundtland 95.13 (Uten tittel).
Trondhjems Kunstforening 1997, kat.nr. 14 eller 118 (?).
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 130 000