Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Rose, Knut (1936-2002)
Letter

Olje på lerret
132x160
Signert nede t.h.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 1995. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Til T.hjem 1997 uten tittel" (uten tittel overstrøket) "(Letter)". Brundtland 95.13 (Uten tittel).

UTSTILT:

Trondhjems Kunstforening 1997, kat.nr. 14 eller 118 (?).

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 130 000