Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Ved vinduet 1915

Olje på lerret, oppklebet på plate
75x88
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -15

Påtegnet blant annet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Ludv. Karsten: "Ved vinduet" 1915.".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 300 000–400 000